ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gri Halılar ile Klas Ortamlar

 

Tufting baskılı, el dokuma ve makine halısı gibi birbirinden farklı seçeneklere sahip olan gri halılar dekoratif hala arayışında olanlar için oldukça avantajlıdır. Tufting halı seçenekleri, ipliklerin özel bir tabanca vasıtasıyla çıkarılması ile oluşturulur. Gri halılar arasında tufting modellere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Genellikle proje ve özel üretim halılar için tercih edilen tufting seçenekler kağıt bir şablon yardımıyla özel desenlerin yapılmasına olanak sağlar. Gri halılar kategorimizden tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise baskılı halılardır. Son yılların en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunan bu seçenekler, kaymaz tabana sahip olması sayesinde çocuklar için de oldukça avantajlıdır. Halı üzerindeki renklerin ısıyla sabitlenmesi ile üretimi tamamlanan baskılı halı seçenekleri, kalın bir kumaş üstüne düz dokuma yapılarak renklerin transfer yöntemi ile işlenmesi ile oluşur.

 

 

Gri Halılar Asalet Saçıyor

El dokuma olarak adlandırılan ve tamamıyla el işçiliği ile oluşturulan diğer bir dekoratif halı türünde ise el yordamıyla kasnak üzerine dokunan halılar beğenilerinize sunulur. Son yıllarda modern yaşamın gerekliliklerine bağlı olarak tercih edilen makine halısı seçenekleri ise aklınıza gelebilecek tüm renk ve desen alternatiflerinin bir arada bulunduğu benzersiz bir ambiyans oluşturur. Gri halılar kategorimizde ulaşabileceğiniz dekoratif halı seçenekleri dokularına göre de birbirinden farklı alternatiflere sahiptir. Bunlar arasında deri, patchwork, shaggy ve peluş vardır. Gri halılar arasından istediğiniz dokuları tercih ederek salonunuz, mutfağınız, giyinme odanız ve çok daha fazla alanınızı güzelleştirebilirsiniz.

 

Gri Halılarda Yüksek Estetik Değer

Yüksek estetik değerlere sahip olan gri halılar, üzerine bastığınızda ortopedik bir hissiyat bırakır. Rahatlığı ve konforu bir arada sunan gri halılar, farklı şekilleri sayesinde her türlü alana mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Evinizin ve iş yerinizin yapısına uygun olarak tercih edebileceğiniz gri halılar oval, yolluk, yuvarlak ve dikdörtgen gibi farklı formlara sahiptir. Hazır olarak satın alabileceğiniz bu ürünler için tek tıkla alışverişinizi tamamlamanız yeterlidir. Birbirinden farklı seçimlerin en kaliteli üretim materyalleri ile ortaya çıktığı Nakka Halıda gri halılar kategorimizde istediğiniz dekoratif halı seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR